Hytera radiopuhelimen PNC460 / PNC460U yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen PNC460 / PNC460U yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP560TW
57,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PNC460
PNC460U
PNC460U
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP4501
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP560TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213703 |
| Korvaa | BP4501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.33Wh |
| Mitat | 82.20 x 57.60 x 7.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |