Hytera radiopuhelimen PD355 / PD365 yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen PD355 / PD365 yhteensopiva akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPD355TW
21,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PD355
PD365
PD375
PF355LF
PD365LF
PD362i
PD365
PD375
PF355LF
PD365LF
PD362i
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL2009
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HPD355TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181309 |
| Korvaa | BL2009 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 70.30 x 38.40 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |