Hytera radiopuhelimen PCN550 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen PCN550 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP550TW
25,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PCN550
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP4003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP550TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202042 |
| Korvaa | BP4003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 74.65 x 55.20 x 7.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |