Hytera radiopuhelimen P30 / P30 PoC Rado yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen P30 / P30 PoC Rado yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP300TW
32,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P30
P30 PoC Rado
P30 PoC Rado
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP3301
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP300TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215516 |
| Korvaa | BP3301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 80.20 x 36.60 x 8.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |