Hytera radiopuhelimen HYT-S1 / HYT-S1 Pro yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen HYT-S1 / HYT-S1 Pro yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP310TW
51,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HYT-S1
HYT-S1 Pro
HYT-S31
HYT-S35
HYT-S1 Pro
HYT-S31
HYT-S35
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
P2200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP310TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213697 |
| Korvaa | P2200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 79.90 x 34.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |