Hytera radiopuhelimen HP700 / HP705 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen HP700 / HP705 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPP780TW
40,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HP700
HP705
HP780
HP785
HP705
HP780
HP785
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP2403
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HPP780TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180791 |
| Korvaa | BP2403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 119.40 x 54.40 x 15.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |