Hytera radiopuhelimen HP605 / HP685 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen HP605 / HP685 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPD685TW
40,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HP605
HP685
HP685
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP3002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HPD685TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215523 |
| Korvaa | BP3002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 27.72Wh |
| Mitat | 120.20 x 51.70 x 31.60mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |