Hytera radiopuhelimen HP600 / HP680 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen HP600 / HP680 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP680TW
39,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HP600
HP680
HP605
HP685
HP602
HP682
HP680
HP605
HP685
HP602
HP682
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL2002
BP2002
BP2002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP680TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187684 |
| Korvaa | BL2002 / BP2002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 120.60 x 51.80 x 25.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |