Hytera radiopuhelimen HP500 / HP505 yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen HP500 / HP505 yhteensopiva akku 2350mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP500TW
104,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HP500
HP505
HP560
HP565
HP505
HP560
HP565
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL1508
BL2301-Ex
BL2301-Ex
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP500TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214410 |
| Korvaa | BL1508 / BL2301-Ex |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 18.1Wh |
| Mitat | 116.00 x 52.00 x 18.60mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |