Hytera radiopuhelimen BP510 / BP515 yhteensopiva akku 1350mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen BP510 / BP515 yhteensopiva akku 1350mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP510TW
31,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BP510
BP515
BP560
BP568
AP515
BP518
AP588
BP515
BP560
BP568
AP515
BP518
AP588
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL1507
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYP510TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187677 |
| Korvaa | BL1507 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 119.00 x 53.50 x 29.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |