Hytera radiopuhelimen BD300 / BD302 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen BD300 / BD302 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HPD302TW
20,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BD300
BD302
BD302i
BD352i
BD302
BD302i
BD352i
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL2202
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HPD302TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177937 |
| Korvaa | BL2202 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 71.85 x 38.00 x 7.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |