Hytera radiopuhelimen AP510 / AP515 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen AP510 / AP515 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HPD510TW
28,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AP510
AP515
AP515LF
AP515
AP515LF
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BP4010
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HPD510TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187646 |
| Korvaa | BP4010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 110.50 x 51.25 x 27.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |