Hytera PD985 akku 2000mAh / 14.80Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hytera radiopuhelimien kanssa:
PD985
PD985U
PD985U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hytera radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL2016
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HPD985TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142751 |
| Korvaa | BL2016 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 106.00 x 53.10 x 18.14mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |