HYT TC 800M, TC-700, TC-700U akku 1600mAh / 11.84Wh
calcActive())">
HYT TC 800M, TC-700, TC-700U akku 1600mAh / 11.84Wh
In stock
- SKU
- CS-HTC700TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
TC 800M
TC-700
TC-700U
TC-700V
TC-710
TC-720
TC-780
TC-780M
TC-780U
TC-780V
TC-700
TC-700U
TC-700V
TC-710
TC-720
TC-780
TC-780M
TC-780U
TC-780V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HYT radiopuhelimien alkuperäisakut:
BH1801
BL1703
BL1703Li
BL2102
BL1703
BL1703Li
BL2102
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTC700TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077398 |
| Korvaa | BL-2608 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 105.00 x 57.80 x 18.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |