HYT radiopuhelimen TC 800M / TC-700 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
HYT radiopuhelimen TC 800M / TC-700 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-HTC780TW
33,95 €
HYT radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TC 800M
TC-700
TC-700U
TC-700V
TC-710
TC-720
TC-780
TC-780M
TC-780U
TC-780V
TC-700
TC-700U
TC-700V
TC-710
TC-720
TC-780
TC-780M
TC-780U
TC-780V
Korvattavat HYT radiopuhelimen alkuperäisakut
BH1801
BL1703
BL1703Li
BL2102
BL-2102Li
BL1703
BL1703Li
BL2102
BL-2102Li
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HYT radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HTC780TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157212 |
| Korvaa | BL-2608 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 108.60 x 56.15 x 39.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |