HYT radiopuhelimen TC-610 / TC-610P yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
HYT radiopuhelimen TC-610 / TC-610P yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTC620TC
32,95 €
HYT radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TC-610
TC-610P
TC-610S
TC-618
TC-620
TC-626
TC-610P
TC-610S
TC-618
TC-620
TC-626
Korvattavat HYT radiopuhelimen alkuperäisakut
BL1204
BL2001
BL2001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HYT radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HTC620TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218241 |
| Korvaa | BL1204 / BL2001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 101.30 x 55.30 x 20.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |