HYT radiopuhelimen TC-320 / TC-320U yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
HYT radiopuhelimen TC-320 / TC-320U yhteensopiva akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-HTC320TX
21,95 €
HYT radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TC-320
TC-320U
TC-320U
Korvattavat HYT radiopuhelimen alkuperäisakut
BL1101
BL1715
BL1715
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HYT radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HTC320TX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064800 |
| Korvaa | BL1715 / BL1101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 54.70 x 34.00 x 10.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |