Huawei radiopuhelimen EP680 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Huawei radiopuhelimen EP680 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-HEP680TW
23,95 €
Huawei radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EP680
Korvattavat Huawei radiopuhelimen alkuperäisakut
BTY3000Li11
BTY6000Li11
BTY6000Li11
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HEP680TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145332 |
| Korvaa | BTY6000Li11 / BTY3000Li11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 69.74 x 41.64 x 13.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |