EADS radiopuhelimen Cassidian TH1N yhteensopiva akku 1550mAh
calcActive())">
EADS radiopuhelimen Cassidian TH1N yhteensopiva akku 1550mAh
In stock
- SKU
- CS-ETH100TW
34,95 €
EADS radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cassidian TH1N
Korvattavat EADS radiopuhelimen alkuperäisakut
BLN-10
BLN-11
HT9980AA
BLN-10
BLN-11
HT9980AA
BLN-11
HT9980AA
BLN-10
BLN-11
HT9980AA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EADS radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ETH100TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216759 |
| Korvaa | BLN-10 / BLN-11 / HT9980AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.74Wh |
| Mitat | 74.50 x 52.10 x 6.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |