DeTeWe Outdoor 8000, Outdoor PMR 8000, PMR8000 akku 700mAh/3.4Wh
calcActive())">
DeTeWe Outdoor 8000, Outdoor PMR 8000, PMR8000 akku 700mAh/3.4Wh
In stock
- SKU
- CS-DWE800TW
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DeTeWe radiopuhelimien kanssa:
Outdoor 8000
Outdoor PMR 8000
PMR8000
Outdoor PMR 8000
PMR8000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DeTeWe radiopuhelimien alkuperäisakut:
MT700D03XXC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-DWE800TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063926 |
| Korvaa | MT700D03XXC |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 45.70 x 41.60 x 10.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |