Cobra FRS117, FRS120, FRS225 akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cobra radiopuhelimien kanssa:
FRS117
FRS120
FRS225
FRS120
FRS225
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Cobra radiopuhelimien alkuperäisakut:
COM-FAAA
FA-AA
FA-AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-CRS120TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044819 |
| Korvaa | FA-AA / COM-FAAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 49.25 x 42.96 x 13.81mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |