Bosch radiopuhelimen FUG10A / FuG13a yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Bosch radiopuhelimen FUG10A / FuG13a yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-BFU130TW
32,95 €
Bosch radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FUG10A
FuG13a
FuG13a
Korvattavat Bosch radiopuhelimen alkuperäisakut
8697322951
B5870
B5870GRX
B5870
B5870GRX
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-BFU130TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177531 |
| Korvaa | B5870 / B5870GRX / 8697322951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 74.30 x 56.60 x 25.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |