Baofeng UV-100, UV-200, UV-3R akku 1050mAh / 3.89Wh
calcActive())">
Baofeng UV-100, UV-200, UV-3R akku 1050mAh / 3.89Wh
In stock
- SKU
- CS-FNB82TW
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Baofeng:
UV-100UV-200
UV-3R
UV-3R Mark 2
Dynascan:
AD-09Icom:
IC-RX7Intek:
KT-950EELN-950
Maas:
AHT-7YAESU:
VR-160VX-1
VX-2
VX-2E
VX-2R
VX-3)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Baofeng:
Dynascan:
Icom:
BP-244Intek:
Maas:
YAESU:
FNB-82LI)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB82TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034551 |
| Korvaa | FNB-82LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.20 x 35.30 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |