Baofeng radiopuhelimen UV-82 / UV-82C yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Baofeng radiopuhelimen UV-82 / UV-82C yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-BAF821TW
24,95 €
Baofeng radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UV-82
UV-82C
UV-82L
UV-82X
UV-8D
UV-8R
UV-98D
UV-Q5
UV-82C
UV-82L
UV-82X
UV-8D
UV-8R
UV-98D
UV-Q5
Korvattavat Baofeng radiopuhelimen alkuperäisakut
BL-8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baofeng radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-BAF821TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157182 |
| Korvaa | BL-8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 108.88 x 51.50 x 16.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |