Baofeng radiopuhelimen T1 / BF-T1 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Baofeng radiopuhelimen T1 / BF-T1 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BAF100TW
17,95 €
Baofeng radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T1
BF-T1
BF-T1 UHF
BF-T1
BF-T1 UHF
Korvattavat Baofeng radiopuhelimen alkuperäisakut
BF-T1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baofeng radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-BAF100TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188698 |
| Korvaa | BF-T1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 49.20 x 35.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |