Alinco radiopuhelimen DJ-VX50HE / DJ-VX50T yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Alinco radiopuhelimen DJ-VX50HE / DJ-VX50T yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-ALP500TW
30,95 €
Alinco radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DJ-VX50HE
DJ-VX50T
DJ-VX46
DJ-VX10
DJ-W18
DJ-PAX4
DJ-VX50
DJ-W58
DJ-VX50T
DJ-VX46
DJ-VX10
DJ-W18
DJ-PAX4
DJ-VX50
DJ-W58
Korvattavat Alinco radiopuhelimen alkuperäisakut
EBP-101
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alinco radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ALP500TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209980 |
| Korvaa | EBP-101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 83.30 x 53.60 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |