Alinco radiopuhelimen DJ-CRX6 / DJ-CRX7HE yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Alinco radiopuhelimen DJ-CRX6 / DJ-CRX7HE yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-ALP600TW
30,95 €
Alinco radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DJ-CRX6
DJ-CRX7HE
DJ-CRX7
DJ-CRX7HE
DJ-CRX7
Korvattavat Alinco radiopuhelimen alkuperäisakut
EBP-107
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alinco radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ALP600TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209997 |
| Korvaa | EBP-107 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 87.50 x 53.90 x 16.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |