Alan 441, 443, 5006 akku 700mAh / 3.36Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Alan:
441443
5006
Midland:
456RG6
G8
G8 BT
M24
M24 Plus
M24 S
M48
M48 Plus
M48 S
M99
M99 Plus
M99 S
PMR446
SM400)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Alan:
PB-G8Midland:
PB-G8)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MIM99TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033493 |
| Korvaa | PB-G8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 47.35 x 41.30 x 10.86mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |