Airbus radiopuhelimen TPH900 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Airbus radiopuhelimen TPH900 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-ABH900SL
57,95 €
Airbus radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TPH900
Korvattavat Airbus radiopuhelimen alkuperäisakut
HR8940AAA04
VKB56468 702 013
VKB56468 702 013
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airbus radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABH900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216926 |
| Korvaa | HR8940AAA04 / VKB56468 702 013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 117.80 x 54.00 x 18.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |