Airbus radiopuhelimen THR9 / THR9 C-30 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Airbus radiopuhelimen THR9 / THR9 C-30 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-ETH910TW
41,95 €
Airbus radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
THR9
THR9 C-30
THR9i
THR9 C-30
THR9i
Korvattavat Airbus radiopuhelimen alkuperäisakut
BLN-5i
BLN-6
BLN-6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airbus radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ETH910TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168355 |
| Korvaa | BLN-5i, BLN-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 97.90 x 53.58 x 23.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |