AEG radiopuhelimen Teleport ES yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
AEG radiopuhelimen Teleport ES yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-ASF140TW
38,95 €
AEG radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Teleport ES
Korvattavat AEG radiopuhelimen alkuperäisakut
CPA141
CPA2800
CPA2800
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-ASF140TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177548 |
| Korvaa | CPA141 / CPA2800 / ASCAK141 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 9Wh |
| Mitat | 77.35 x 67.30 x 31.60mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |