AEG radiopuhelimen TELEPORT 9S/10 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
AEG radiopuhelimen TELEPORT 9S/10 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BFE850TW
32,95 €
AEG radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TELEPORT 9S/10
Korvattavat AEG radiopuhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-BFE850TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169604 |
| Korvaa | B165, 8697322501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 69.70 x 46.50 x 25.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |