Panasonic PLC-laitteiden yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Panasonic PLC-laitteiden yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-PLC273SL
17,95 €
Panasonic PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Panasonic PLC-laitteiden alkuperäisakut
BR-A
Kuvaus / Panasonic PLC-laitteiden yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-PLC273SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135456 |
| Korvaa | BR-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 47.38 x 19.38 x 16.94mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review