Mitsubishi MR-J4 akku 1650mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi PLC-laitteiden kanssa:
MR-J4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Mitsubishi PLC-laitteiden alkuperäisakut:
2CR17335A WK17
MR-BAT6V1SET
MR-BAT6V1SET
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC267SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126584 |
| Korvaa | MR-BAT6V1SET / 2CR17335A WK17 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 9.9Wh |
| Mitat | 69.55 x 38.00 x 28.10mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |