Mitsubishi A Series PLCs, A1FX CPU Robot Control PLC, A1FXCPU Robot Control PLC akku 1700mAh
calcActive())">
Mitsubishi A Series PLCs, A1FX CPU Robot Control PLC, A1FXCPU Robot Control PLC akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-MMR967SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi PLC-laitteiden kanssa:
A Series PLCs
A1FX CPU Robot Control PLC
A1FXCPU Robot Control PLC
A1S
A1S Series PLC
A1SJHCPU-S8
A2ASCPU-S30
A2S
A2S Series PLCs
A2SCPU-S1
A2USHCPU-S1
A73CPU-S3
AnS
AnS Series PLC
Mitsubishi Q
MR-2JS
MR-J2
MR-J2A
Q
RH-10AH
RH-15AH
RH-5AH
RP-1AH
RP-3AH
RP-5AH
RV-12S
RV-1A
RV-2AJ
RV-3AL
RV-4A
RV-5AJ
RV-6S
A1FX CPU Robot Control PLC
A1FXCPU Robot Control PLC
A1S
A1S Series PLC
A1SJHCPU-S8
A2ASCPU-S30
A2S
A2S Series PLCs
A2SCPU-S1
A2USHCPU-S1
A73CPU-S3
AnS
AnS Series PLC
Mitsubishi Q
MR-2JS
MR-J2
MR-J2A
Q
RH-10AH
RH-15AH
RH-5AH
RP-1AH
RP-3AH
RP-5AH
RV-12S
RV-1A
RV-2AJ
RV-3AL
RV-4A
RV-5AJ
RV-6S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Mitsubishi PLC-laitteiden alkuperäisakut:
A6BAT
A6BAT-MRBAT
B9670MC
B9670-MC
RH-5AH
A6BAT-MRBAT
B9670MC
B9670-MC
RH-5AH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MMR967SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098027 |
| Korvaa | A6BAT / A6BAT-MRBAT / B9670-MC / B9670MC / RH-5AH |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.12Wh |
| Mitat | 38.80 x 18.60 x 16.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |