GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
calcActive())">
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FN200SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE PLC-laitteiden kanssa:
FANUC 0i-B
FANUC 0i-D
FANUC 0i-Mate-B
FANUC 15-B
FANUC 15i-A
FANUC 15i-B
FANUC 16/18-B
FANUC 16/18-C
FANUC 16i
FANUC 18i
FANUC 20i-A
FANUC 20i-B
FANUC 21i
FANUC 21i-A
FANUC 21i-B
FANUC 30i
FANUC 31i
FANUC 32i-A
FANUC CNC 16i
FANUC CNC 18i
FANUC CNC Series 16i/18i/21i-A
FANUC Digital Servo Adapter
FANUC PANEL i
FANUC Power Mate iD
FANUC Power Mate iH
FANUC Stand-Alone
FANUC 0i-D
FANUC 0i-Mate-B
FANUC 15-B
FANUC 15i-A
FANUC 15i-B
FANUC 16/18-B
FANUC 16/18-C
FANUC 16i
FANUC 18i
FANUC 20i-A
FANUC 20i-B
FANUC 21i
FANUC 21i-A
FANUC 21i-B
FANUC 30i
FANUC 31i
FANUC 32i-A
FANUC CNC 16i
FANUC CNC 18i
FANUC CNC Series 16i/18i/21i-A
FANUC Digital Servo Adapter
FANUC PANEL i
FANUC Power Mate iD
FANUC Power Mate iH
FANUC Stand-Alone
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE PLC-laitteiden alkuperäisakut:
A02B-0200-K102
A98L-0031-0012
A98L-0031-0012
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-FN200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097990 |
| Korvaa | LX98L-0031-0012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 6Wh |
| Mitat | 46.30 x 16.80 x 16.80mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |