ABB PLC 1G3PLS14500ABB / 3HAC033492 yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
ABB PLC 1G3PLS14500ABB / 3HAC033492 yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-ABT334SL
24,95 €
ABB PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1G3PLS14500ABB
3HAC033492
3HAC033492-001
3HAC033492
3HAC033492-001
Korvattavat ABB PLC alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ABB PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tuo…
| SKU | CS-ABT334SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214311 |
| Korvaa | 3HAC033492 / 3HAC033492-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 50.85 x 43.30 x 14.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |