Sony pelikonsolin CUH-ZCT2 / CUH-ZCT2H yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin CUH-ZCT2 / CUH-ZCT2H yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-SP153SL
18,95 €
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CUH-ZCT2
CUH-ZCT2H
CUH-ZCT2J
CUH-ZCT2J11
CUH-ZCT2J12
CUH-ZCT2J13
CUH-ZCT2J14
CUH-ZCT2J15
CUH-ZCT2J16
CUH-ZCT2J17
CUH-ZCT2J25
CUH-ZCT2J29
ZH-ZCT2J28
CUH-ZCT2H
CUH-ZCT2J
CUH-ZCT2J11
CUH-ZCT2J12
CUH-ZCT2J13
CUH-ZCT2J14
CUH-ZCT2J15
CUH-ZCT2J16
CUH-ZCT2J17
CUH-ZCT2J25
CUH-ZCT2J29
ZH-ZCT2J28
Korvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakut
LIP1522-2J
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SP153SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176671 |
| Korvaa | LIP1522-2J |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 51.40 x 34.00 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |