Sony pelikonsolin CECH-ZCM2E / CECH-ZCM2U yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin CECH-ZCM2E / CECH-ZCM2U yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SP165SL
14,95 €
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CECH-ZCM2E
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion Controller Version 2
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion Controller Version 2
Korvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakut
LIS1654
LIS1651
LIS1651
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SP165SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182672 |
| Korvaa | LIS1654 / LIS1651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.50 x 21.90 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |