Nvidia pelikonsolin Shield Game Controller / Shield TV Game Controller yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Nvidia pelikonsolin Shield Game Controller / Shield TV Game Controller yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-NSP920SL
15,95 €
Nvidia pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Shield Game Controller
Shield TV Game Controller
P2920
Shield TV Game Controller
P2920
Korvattavat Nvidia pelikonsolin alkuperäisakut
HFR-50AAJY1900x2(B)
HRLR15/51
HRLR15/51
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nvidia pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-NSP920SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167044 |
| Korvaa | HFR-50AAJY1900x2(B) / HRLR15/51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 51.30 x 28.65 x 14.50mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |