Nintendo pelikonsolin Wii U / Wii U GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
calcActive())">
Nintendo pelikonsolin Wii U / Wii U GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
In stock
- SKU
- CS-NTP013SL
25,95 €
Nintendo pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Wii U
Wii U GamePad
WUP-010
Wii U GamePad
WUP-010
Korvattavat Nintendo pelikonsolin alkuperäisakut
WUP-013
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nintendo pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-NTP013SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160861 |
| Korvaa | WUP-013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.07Wh |
| Mitat | 94.10 x 59.30 x 9.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |