Logitech pelikonsolin G Cloud / 940-000198 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Logitech pelikonsolin G Cloud / 940-000198 yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-LOC940SL
34,95 €
Logitech pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G Cloud
940-000198
GR0006
940-000198
GR0006
Korvattavat Logitech pelikonsolin alkuperäisakut
533-000213
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Logitech pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-LOC940SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183570 |
| Korvaa | 533-000213 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 22.72Wh |
| Mitat | 97.80 x 62.30 x 6.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |