Astro pelikonsolin Gaming Mixamp / Video Gaming Equipment yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Astro pelikonsolin Gaming Mixamp / Video Gaming Equipment yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AGM106SL
19,95 €
Astro pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Gaming Mixamp
Video Gaming Equipment
Video Gaming Equipment
Korvattavat Astro pelikonsolin alkuperäisakut
AC40-AG-1060
3ABAT-XXT9U-929
3ABAT-XXT9U-929
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Astro pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-AGM106SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052821 |
| Korvaa | AC40-AG-1060 / 3ABAT-XXT9U-929 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 50.10 x 56.78 x 14.66mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |