Anbernic pelikonsolin RG35XX Handheld Game Emulator Console 3.5 Inch / RG351V yhteensopiva akku 3250mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG35XX Handheld Game Emulator Console 3.5 Inch / RG351V yhteensopiva akku 3250mAh
In stock
- SKU
- CS-ABR351SL
23,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG35XX Handheld Game Emulator Console 3.5 Inch
RG351V
RG351V
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
YLM-ANBERNIC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR351SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209874 |
| Korvaa | YLM-ANBERNIC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 12.35Wh |
| Mitat | 63.20 x 50.10 x 6.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |