Microsoft pelikonsolin Xbox One Elite Wireless Contro / Xbox One S Wireless Controller yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Microsoft pelikonsolin Xbox One Elite Wireless Contro / Xbox One S Wireless Controller yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-MSX100SL
21,95 €
Microsoft pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Xbox One Elite Wireless Contro
Xbox One S Wireless Controller
Xbox One X
Xbox One S Wireless Controller
Xbox One X
Korvattavat Microsoft pelikonsolin alkuperäisakut
B100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MSX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169383 |
| Korvaa | B100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 6Wh |
| Mitat | 50.30 x 29.00 x 15.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |