Microsoft pelikonsolin Xbox One Controller / Xbox One S Controller yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Microsoft pelikonsolin Xbox One Controller / Xbox One S Controller yhteensopiva akku 400mAh
In stock
- SKU
- CS-MSC120SL
17,95 €
Microsoft pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Xbox One Controller
Xbox One S Controller
Xbox One X Controller
Xbox One Elite Controller
Xbox One S Controller
Xbox One X Controller
Xbox One Elite Controller
Korvattavat Microsoft pelikonsolin alkuperäisakut
XB-1N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MSC120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183525 |
| Korvaa | XB-1N |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 0.96Wh |
| Mitat | 55.80 x 43.00 x 20.80mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |