Microsoft pelikonsolin Xbox XSS / Xbox X1 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Microsoft pelikonsolin Xbox XSS / Xbox X1 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-MSX130SL
15,95 €
Microsoft pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Xbox XSS
Xbox X1
Xbox X1 Elite
Xbox XSX
Xbox X1
Xbox X1 Elite
Xbox XSX
Korvattavat Microsoft pelikonsolin alkuperäisakut
X872044-005
X872044-005
X872044-005
X872044-005
X872044-005
X872044-005
X872044-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MSX130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210146 |
| Korvaa | X872044-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 53.30 x 29.20 x 15.20mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |