Nvidia Handheld P2450, Loki Game, P2450 akku 7700mAh
calcActive())">
Nvidia Handheld P2450, Loki Game, P2450 akku 7700mAh
In stock
- SKU
- CS-NSP245SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nvidia pelilaitteiden kanssa:
Handheld P2450
Loki Game
P2450
Shield 2
Loki Game
P2450
Shield 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nvidia pelilaitteiden alkuperäisakut:
027-0012-000
0270019000
CKSU11322
0270019000
CKSU11322
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NSP245SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136170 |
| Korvaa | CKSU11322 / 027-0012-000 / 0270019000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7700mAh / 28.49Wh |
| Mitat | 141.25 x 73.30 x 29.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |