Sony CECHZK1GB akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony pelilaitteiden kanssa:
CECHZK1GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony pelilaitteiden alkuperäisakut:
LIS1446
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SP008SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115823 |
| Korvaa | LIS1446 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.00 x 35.72 x 5.10 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |