PlayStation 4 Move Motion ohjain version 2 akku 3350mAh
calcActive())">
PlayStation 4 Move Motion ohjain version 2 akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-SP165XL
19,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony pelilaitteiden kanssa:
CECH-ZCM2E
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion ohjain versio 2
CECH-ZCM2U
PlayStation PS4 Move Motion ohjain versio 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony pelilaitteiden alkuperäisakut:
LIS1654
LIS1651
HUOM! Tämä malli uudemman malliseen versio 2 Move ohjaimeen. LIS1651
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SP165XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182689 |
| Korvaa | LIS1654 / LIS1651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 66.50 x 21.90 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |